Příslušenství Mytí ALU

Produkty pro mytí ALU kol a i vozu.

Váš asistent při nakupování

2) Způsob řazení produktu
Podle ceny: Podle dostupnosti: Cenová relace:

Celkem 4 odpovídajících produktů

1
Mycí set
Mycí set
160,00 Kčbez DPH
193,60 Kčs DPH

Mycí set obsahující houbu na mytí a voskování aut, houbičku na čištění litých kol a osušku na auta ( jelenici ).

dotazem
Houba na mytí a voskování aut
Houba na mytí a voskování aut
70,00 Kčbez DPH
84,70 Kčs DPH

Jedinečný komplexní systém na mytí a navoskování v jednom kroku se šamponem a voskem obsaženými v samotné houbě. S touto patentovanou houbou můžete umýt auto až osmkrát. Tato houba je samočistící, takže se nikdy nemusíte obávat, že se na ní začnou vytvářet plísně. Navíc je recyklovatelná, tudíž je šetrná k životnímu prostředí. Žádný důvod kupovat láhve se šamponem a voskem. Tato houba zabraňuje růstu bakterií.

dotazem
Houbička na čištění litých kol
Houbička na čištění litých kol
60,00 Kčbez DPH
72,60 Kčs DPH

Detailní a odmašťovací houba v jednom kroku v sobě obsahuje šampon a odmašťovací prostředek pro čištění kol, poklic, interiéru, palubní desky a exteriéru. Jednoduché použití, pouze namočíte houbu a zmáčknete. Získáte vždy hladké, profesionální vyčištění. Houba je samočistící, takže se nemusíte obávat, že začne plesnivět. Může být rovněž použita na čtyřkolky, motorky, přívěsy a rekreační vozidla. Tuto patentovanou houbu můžete použít až osmkrát.

dotazem
Osuška na auta ( jelenice )
Osuška na auta ( jelenice )
50,00 Kčbez DPH
60,50 Kčs DPH

Tato super žíznivá utěrka absorbuje až 8 násobek své váhy vodou. Je příjemná a jemná vůči karoserii. S touto osuškou nepotřebujete žádné další doplňky jako extra hadry či ručníky. S pomocí našeho produktu dosáhnete vysušení a vysokého lesku za pouhý okamžik.

dotazem
1